wtorek, 10 sierpnia 2010

(13) ChW!La ZaW!EsZeN!a

Porządeczek już jest. W szafie jest gotowe miejsce na ciuszki maluszka. Uporałam się z tym dosyć szybko i w miarę mało męcząco.
Ciuszki też już przyszły. Zostały obejrzane przez każdego i podobają się. Jest tam kilka takich cudnych sukieneczek, bluzeczek, body. Oczu nie mogłam oderwać od nich. Zdjęcia pojawia się w najbliższym czasie. Zabaweczki też są i to nawet całkiem sporo. Ciotka zadbała o małą ;) Już od brzusia;) Dziękujemy Ci kochana.

Wieści z brzuszka.
Na ostatnim USG potwierdziła się płeć Kruszynki. Na 100% dziewuszka. Po za tym dowiedzieliśmy się z tatą, że jest zdrowa i waży całe 722 gramy ;) (zdjęcia pojawią się niebawem)

Z moich obserwacji wynika, że mała sobie dopiero kształtuje rozkład dnia i czasem godziny się jej zmieniają. Co prawda Rano ma podobne, bo są to 7, 8, 9 zależy,jaki dzionek potem koło 14-15, i 20-23. W nocy to różnie. Po za tym ciężko mi zapamiętać godzinę, bo jestem nagle wybudzana ze snu;). Rano i popołudniu można już zaobserwować ruszający się brzuszek, który śmieszne wygląda jak się tak telepie.

Wyczuwam też czasem Czkawkę małej. Ostatnio miała prawie codziennie, ale przeszło jak tylko zrobiło się chłodniej. To jest takie dziwne uczucie jak by rytmiczne stukanie/skakanie dzidzi w brzuszku.

Tyle od nas ;) Pozdrawiamy wszystkie mamusie ;* Buziaki kochane dla was.

Komentarze:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz